Master سه شنبه 19 خرداد 1388 05:25 ق.ظ نظرات ()
دلیل رأی سبز من

من در ابتدا می خواستم به آقای احمدی نژاد رأی دهم در حالی که از برخی اقداماتشان ناراضی بودم ولی فکر می کردم از بقیه بهتر است. شاید به دلیل سالم بودن ایشان بود که چنین تصوری به من میداد. ولی حالا می فهمم که اداره دولت فقط به این چیزها نیست.

در اینجا می خوام دلایل خودم رو برای انتخاب آقای مهندس موسوی به عنوان رییس جمهور آینده کشورم عنوان کنم شاید برای مردم دیگر هم راه گشا و در انتخاب بهتر به آنان و نیز به ایران کمکی کرده باشم.

در ابتدا عنوان کنم که بیشتر برداشت من از مناظرات بین کاندیداها انجام شد . در حالی که به وضوح مشخص بود که صدا و سیما با دولت است و این مناظرات با هدفی دیگر پیش می رود ولی چندان موفق عمل نکرد. در واقع شئور مردم را دست کم گرفت .

نقد دولت وقت :

دکتر احمدی نژاد در تمام مناظرات با استفاده از هوش بالای خود و نیز کمک دستیاران خود از روشی زیرکانه و در عین حال کودکانه و ناجوانمردانه برای خراب کردن روحیه رقیب استفاده کرد .

به عنوان مثال نشان دادن عکس همسر جناب موسوی و تهمت ناروا به ایشان و یا تهمت و اهانت به آقای هاشمی و خاتمی در حالی که نظام آنان را محکوم نکرده در غیاب ایشان و یا ماجرای 300 میلیون آقای کروبی و هم چنین لفظ اداره دولت در زمان جنگ جناب رضایی ...

که می توان گفت فقط در برابر آقای کروبی کمی موفق بود.

اما یک سوال از آقای احمدی نژاد دارم : شما به چه علت نرخ تورم سالیانه که 25 درصد است را در همان شب مناظره با آقای کروبی در کنار بقیه آمارها عنوان نکردی؟؟ در حالی که می دانستی!!

ولی در عوض نرخ تورم نقطه ای که از 18 خرداد امسال نسبت به 18 خرداد پارسال است را با اسم نرخ تورم عنوان کردی؟؟

یعنی فقط آماری که به نفع شماست را از بانک مرکزی می گیری؟؟

چرا وقتی آن شب آقای کروبی گفتند نرخ تورم 25 درصد است شما آن را دروغ خواندی؟؟

شاید فکر می کردی آقایان مثل خیلی از عوام هر چه شما با زبان شیوا و رسایتان بگویید بدون تحقیق می پذیرند!!

ولی جالب اینجاست که اکنون عنوان می کنید که نرخ تورم سالیانه 25 درصد است و آن 15 درصد که شما گفتید فقط مربوط به آن روز 18 خرداد بوده!!

در کجای دنیا از این نرخ تورم یاد می شود جناب دکتر؟؟

دروغ از این پر رنگ تر؟؟؟؟

حالا بقیه آمارها بماند ...

بسیاری از برخوردهای شما در شأن رییس جمهور دولت ایران نبود

نیشخند کنایه آمیز شما در هنگام سخنرانی رقیب در مناظرات بسیار بی ادبانه بود. این حرکت زشت در شأن یک استاد دانشگاه که باید الگو باشد نبود. چه رسد به رییس یک مملکت اسلامی!

دروغی دیگر از شما :

من دوستتون دارم آقای موسوی ولی ...

چرا دوستشون دارید آقای احمدی نژاد؟؟

و اما

این شایعه که جناب رهبر طرفدار آقای احمدی نژاد است بر کدام اساس است؟ در حالی که آقای خامنه ای رای خود را نگفته است؟؟!! باز هم دروغ؟؟؟

روش های تبلیغاتی جدیدی بنا کرده اید؟؟

و اما عملکرد شما در دولت

من با خیلی از سیاست های شما مشکل دارم

از بی معناترین کارهایتان نامه به رؤسای کشورها و نصیحت پدرانه شما که باعث تمسخر کشور ما شد و هیچ پیامدی هم نداشت. آقای احمدی نژاد اداره کشور مثل اداره کلاس درس و یا اداره خانواده نیست!!

در ضمن شما که دم از اتمام پروژه های بسیار می زنید ، چرا عنوان نمی کنید بیشتر این پروژه ها از دولت های پیشین آغاز شده بود؟ و در بیشتر آنها حتی تا 90 درصد پروژه انجام شده بود؟ و حتی شما در برخی موارد بسیار دیرتر از زمان پیش بینی شده آن را به پایان رسانید!

شما که دم از شجاعت می زدید؟ پس چرا جرأت اعتراف ندارید که بپذیرید اشتباه کردید؟!

در مورد امنیت راه آهن اصفهان- شیراز که شما افتتاح کردید میشود توضیح دهید؟ چرا این پروژه در حالی که به اتمام نرسیده بود به بهره برداری رسید؟ می خواستید نشان دهید کاربزرگی را زودتر به اتمام رسانده اید؟ چرا به خاطر کار تبلیغاتی برای بدست آوردن صندلی قدرت با جان مردم بازی می کنید؟ چرا آقای دکتر؟؟ من جواب می خوام

چرا تمام اقدامات خوب شما باید در این 6 ماه اخیر انجام می شد؟

یعنی فقط برای جذب رأی مردم؟؟

در این 3 سال که کمر مردم در زیر فشارهای وارده به خاطر سیاست های داخلی و خارجی شما در حال شکستن بود چرا اقدامی نکردید؟؟

من کسی بودم که 4 سال پیش از حامیان شما بودم و به شما رأی دادم. چرا حالا باید پشیمان باشم؟ این بود نتیجه اعتماد به شما؟؟؟

چرا آمار درصد فلاکت که آقای رضایی به شما نشان داد را رد می کنید؟

چون خیلی به ضرر شماست؟؟؟ تلخی چشیدن طعمش را در چهره تان دیدم و به حال کشور خود افسوس خوردم که به این فلاکت افتاده است . حرف حقیقت همیشه تلخ است .

از آنجا که به شخصه اعتقاد دارم مرد خوبی هستید برایتان احترام قائلم و با کسانی که به شما بی ادبی می کنند برخورد می کنم . ولی قبول کنید شما برای این کار ساخته نشده اید جناب دکتر.

مطمئنم تلاش خودتون را کردید که اشتباه نکنید ولی متأسفانه سیاست شما درست عمل نکرد.

شاید با فریب اذهان عمومی و افراد افراطی که به روی شما بیشتر تعصب دارند تا روی مملکتشان توانسته باشید رأی برخی مردم عامه را جذب کرده باشید. ولی بدانید همین مردم هم روزی متوجه خواهند شد و مثل امروز من پشیمان می شوند. و من دوست ندارم برای مردی چون شما اوضاع به قدری تنگ شود که دیگر کسی نتواند به سادگی کارهایتان را ببخشد .

به نظر من آقای احمدی نژاد بازیگر قابل و سخنور قهاریست و به راحتی می تواند با برپا کردن جنگ روانی طرف مقابل را تخریب کند.

ولی به نظر شما بهتر نیست از استعدادتان در راهی استفاده کنید که با احساس و سرنوشت ملتی بازی نکنید؟؟!!

ایراد دیگری که به این دولت می گیرم ایجاد گشت ارشاد است

با این اقدام به وضوح به حریم شخصی دیگران تجاوز می کنند و به خود اجازه هر گونه برخوردی را با جوانان می دهند

بعد باز هم باید انتظار داشت مردم در انتخابات شرکت کنند؟؟!

و اما در مورد آقایان کروبی و رضایی فکر نمی کنم مانند آقای موسوی بتوانند اوضاع را سامان ببخشند .

در کل من بیشتر از آنکه از آقای موسوی حمایت کنم از آقای احمدی نژاد انتقاد می کنم. و بیشتر به خاطر اینکه دوباره این 4 سال ننگین و پرفشار تکرار نشود می خواهم مانع دوباره به قدرت رسیدن ایشان شوم و به نوعی اشتباه 4 سال قبل خود را جبران کنم .

خواهش من از مردم این است که به جای تعصب کور کورانه نسبت به ایشان کمی به زندگی خود و اوضاع کشور خود در این 4 سال نگاه کنند .

آیا اینطور نبوده که 3 بار ایران تهدید حمله نظامی شد؟؟

ایران تا چه اندازه تحریم شد؟؟ چقدر زندگی برای ما سخت شد؟

تا چه اندازه به مردم دروغ گفته شد؟؟

تا به کی می خواهند زشت را زیبا جلوه دهند؟؟

...............

در پایان با توجه به قول هایی که مهندس موسوی داده اند و مثل سندی است در دست من که مانع تحقق نیافتن آنها می شود. و نیز شعار کرامت انسانی که با روحیات من سازگاره و با توجه به اینکه ایشان یکبار زمان جنگ کفایت خودشان را نشان داده اند من ترجیح می دهم ایشان سکان مملکت را به عهده بگیرند و تا درصدی یقین دارم موفق خواهند بود .

به امید پیروزی حق علیه باطل

www.Prettyminds.blogfa.com